WIECZÓR PANIEŃSKI/URODZINY

WIECZÓR PANIEŃSKI

Wieczór panieński to pożegnanie stanu wolnego a jednocześnie jest to dobry sposób by oderwać się na chwilę od stresujących przygotowań do ślubu i wesela. Nasze Studio Piękna zaprasza w ten szczególny dzień, w celu zapewnienia Panie Młodej relaksu, wypoczynku, ukojenia dla ciała i duszy.

Nasza oferta jest bardzo bogata i do każdego spotkania podchodzimy indywidualnie uwzględniając wymagania naszych Klientek. Możliwy jest catering, makijaż, stylizacja włosów, paznokci to wszystko przy lampce szampana, tak aby następnie wyruszyć na podbój muzycznych miejskich szlaków.

Zapraszamy do spędzenia wspólnych chwil oraz przeżycie niezapomnianej przygody w Studio Piękna.

  

URODZINY MAŁEJ KSIĘŻNICZKI

Proponujemy zorganizowanie urodzin dla Małych Księżniczek. W czasie przyjęcia Młode Damy dowiedzą się jak dbać o swoją urodę, spróbują jedynego w swoim rodzaju zabiegu na twarz, zadbają o swoje paznokcie, a także przejdą lekcję wizażu. Pani Kosmetyczka pomaluje paznokcie dziewczynek tęczowymi kolorami, przyozdobi je świecidełkami (kamyczki-cyrkonie, gwiazdki, brokat) oraz wykona delikatny makijaż a Pani fryzjerka dopełni stylizację pięknymi lokami. W ten sposób nasze najmłodsze będą mogły na moment poczuć się jak damy.

  

PREZENT URODZINOWY

Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? Rozwiążemy Twój problem. Dla takich osób mamy idealne rozwiązanie w postaci Voucherów, które możesz wykupić na konkretny zabieg lub na konkretną kwotę. Taki prezent ucieszy najbardziej wymagającą obdarowywaną.